Yasal Uyarı

AktuelUrunu.com 2021’de kampanyalı ürünleri ücretsiz olarak sizlerle paylaşmak amacıyla kurulmuştur.

Bu site makale yazarları tarafından işletilmektedir.
5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun” kapsamında, makale yazarları için, Yer Sağlayıcı statüsündedir.

Sıfır Sorumluluk beyanı

 Her ne kadar doğru bilgi vermeyi ilke edinmiş olsa da, sitede yer alan bilgi / ürün / görsel / fiyatların ve her türlü içeriğin %100 doğru olacağını garanti etmez.

Sitede şunlar olabilir ;

 1. Indirimde olmayan ürünler
 2. Indirim süresi bitmiş ürünler
 3. Yanlış markette, yanlış ürünler
 4. Ürüne ait resmin yanlış olması
 5. Yanlış yada eksik ürün açıklaması
 6. Yanlış broşür tanıtımları
 7. Ürünlerin fiyatlarının yanlış olması
 8. Aktuel başlangıç ve bitiş tarihlerinin yanlış olması,
 9. Firma bilgisi hataları
 10. Site üzerinde oluşan teknik hatadan oluşan problemler( Broşür takviminin hatalı olması gibi. )
 11. vb. hatalar için.

Kullanıcı tüm bu muhtemel riskleri okuduğunu ve anladığını kabul etmiş , sitenin kullanımı ve yorumlanmasından herhangi bir zarar görmesi durumunda siteyi sorumlu tutmayacağını açıkça beyan etmiştir.

Hak Sahiplerine Bilgilendirme

Sitemizde bulunan katalog, broşür, aktüel listesi mevcut bilgiler(fiyat tanıtım vs.) ile logoların tüm hakları ilgili firmalara aittir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. 
Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri aşağıdaki mail adresinden bize ulaşabilir.

Markalara ait logo sitemizde tanıtım amacıyla kullanılmaktadır. Logo ve resimlerin kaldırılmasıyla alakalı resmi adres üzerinden atıldığında kaldırılma işlemi gerçekleştirilir. 

[email protected]

Sayfanın içerikleri resmi site üzerinden aldığı için bilgilerdeki yanlışlıklar bizimle alakalı değil içerikte yazım hatalarımız mevcutsa düzetilmesi için bilgilendirme yapılmasını önemle rica ederiz.